درباره کاریر

کاریر


کانون طراحی و انفورماتیک کاریر با هدف ارتقا سطح کیفی و کاربردی توسط جمعی از پیشگامان عرصه فناوری فعالیت خود را آغاز نمود. کاریر خود را بر آن می‌داند، تا با بهره‌گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده، به عنوان یکی از طراحان و مجریان ایده‌های نوین و بدیع در فناوری اطلاعات کشور مطرح باشد. کاریر خود را موظف می‌داند، تا با پژوهش و استفاده از دانش و تجربه نوآورانه و سنجش دقیق نیاز و اهداف مشتریان خود، ارتباط شایان با جامعه مخاطب برقرار نماید و خدمات و فعالیت‌های خود را به بهترین نحو، به آنها ارائه دهد.

آمار و ارقام پروژه های انجام شده

62

طراحی وبسایت و اپلیکیشن موبایل

کاریر، با تمرکز بر طراحی خلاقانه وبسایت و اپلیکیشن‌های کارآمد در صدد است تا کسب و کار شما را بهبود بخشد. ما تخیل و فناوری را برای کمک به رشد مشتریان در عصر تحول دیجیتال ادغام می کنیم.

16

طراحی لوگو

لوگو نشان‌دهنده هویت تجاری شرکت شما است. یک لوگو عالی همان نمایی است که نام تجاری شما را به طور منحصر به فرد از دیگران متمایز می‌کند. در کاریر طراحان ما می‌دانند که هر شغل الزامات منحصر به فردی دارد. به این جهت همیشه پاسخی متناسب با نیاز شما ارائه می‌دهند.

93

طراحی بنر

شما فقط 7 ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کنندگان را به وبسایت جلب کنید .در نتیجه انتخاب یک شرکت باتجربه برای طراحی بنر برای ایجاد تأثیر در بازدید کنندگان بسیار مهم است. کاریر خود را موظف می‌داند تا خلاقانه‌ترین و پربازده‌ترین طراحی‌ها را ارائه دهد.

18

ساخت تیزر تبلیغاتی

کاربران به محتوای تصویری علاقه فراوانی نشان می‌دهند. شما می‌توانید تجارت خود را با ایجاد یک فیلم خیره‌کننده تقویت کنید. تیم کاریر، تشکیل شده از خبرگان تولید ویدئو و تیزر تبلیغاتی، به شما در عملی کردن ایده‌هایتان کمک می‌کند.

همین حالا اقدام کن !!!