نمونه کار تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی چیست؟

با توجه به رشد فضای تبلیغاتی در صنعت و در کسب و کار های امروزی نکته ای هست که هنوز شاید تعریف دقیق و مناسبی برای آن یافت نشده و آن، "تبلیغات ویدیویی یا تیزر تبلیغاتی چیست؟" است.

هدف از ساخت تیزر تبلیغاتی و نمایش آن وارد کردن شوک به بیننده می باشد!
زمان استاندارد برای یک تیزر تبلیغاتی معمولاً بین 15 تا 50 ثانیه است و سازندگان آن سعی می‌کنند با ایجاد یک درام مناسب و یک قصه منسجم و هدف‌دار و با استفاده از تصاویر زیبا و تأثیر گذار و رعایت اصول گرافیکی و قاب‌بندی پیام خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما برسانند. یک تیزر خوش‌ساخت مجموعه‌ای از عوامل مختلف را در برمی‌گیرد. گاهی اوقات این اشتباه پیش می‌آید که فقط استفاده از دوربین‌های سینمایی و با کیفیت برای ساخت یک تیزر خوب کافی است اما در واقع عوامل زیادی در ساخت یک کار استاندارد موثرند که دوربین یکی از آنهاست.این عوامل عبارتند از:
- ایده پردازی با خلاقیت بالا و شناخت نیاز و اهداف آن کسب و کار
- ساخت سناریو
- مونتاژ مناسب با موضوع کار
- اصلاح رنگ و افزودن آیتم‌های گرافیکی
- ساخت موسیقی یا استفاده از موزیک آرشیوی مناسب
- خروجی استاندارد و با کیفیت جهت ارائه به مشتری

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی در کانون طراحی و انفورماتیک کاریر

قدم اول: تعریف پروژه ساخت تیزر تبلیغاتی
پس از مشخص شدن نوع محصول یا خدمات، فرم نظر سنجی در اختیار رئیس کسب و کار مربوطه قرار می گیرد. در این فرم سوالاتی مطرح شده است که به ما به عنوان سازندگان تیزر تبلیغاتی کمک می‌کند تا مشخصات دقیق تری از چگونگی پروژه به دست آوریم. در واقع این مرحله به شناخت ذهنیت و چگونگی عرضه خدمات این بیزینس کمک بسیاری می کند .
قدم دوم : آماده سازی طرح و سناریو
قدم دوم تهیه سناریو است. کانون طراحی و انفورماتیک کاریر جلسه ای با موضوع ایده پردازی محصول را آغاز می‌کند. خروجی این جلسه رسیدن به سه ایده و طرح کاملا کاربردی و قابل اجرا در مورد معرفی خدمات آن کسب و کار است که در اختیار کارفرما قرار می گیرد.
قدم سوم: تولید
در این مرحله تیم تولید تیزر های تبیغاتی به مدیریت و سرپرستی کارگردان در روز و مکان مشخص شده تولید کار را آغاز می کنند. مرحله تولید یکی از حساس ترین مراحل کار است ونیاز به تمرکز و دقت بالای تمام افراد گروه دارد . در مرحله تولید تمام آنچه که روی کاغذ سناریو نوشته شده است اجرایی شده و ذهنیت ها به عینیت خواهند رسید.
قدم چهارم : پس از تولید
در این مرحله فیلمهای خام با نظارت کارگردان در پروسه مونتاژ قرار گرفته و تدوینگر یا همان ادیتور وظیفه ترکیب بندی پلانها را بر عهده دارد. صداگذاری، اصلاح رنگ ، هماهنگی موزیک و تصاویر، جلوهای گرافیکی و تبدیل خروجی‌های مختلف نیز در پایان این مرحله صورت میگیرد. تیزر شما آماده است و می توانید از تماشای آن لذت ببرید.

ثبت سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی در کانون طراحی و انفورماتیک کاریر

با توجه به اینکه نمونه کارهای تیزر های تبلیغاتی متعلق به شرکت و یا سازمان درخواست دهنده آن است، ما از به نمایش گذاشتن سایر فیلم ها برای شما کاربران گرامی معذوریم. شما می توانید برای مشاهده سایر نمونه کار های تیزر تبلیغاتی و یا ثبت سفارش خود، با ما تماس بگیرید

همین حالا اقدام کن !!!