طراحی سایت

طراحی سایت

امروزه تمامی کسب و کارها به این باور رسیده اند که اگر در فضای تبلیغاتی آنلاین فعالیتی نداشته باشند، با گذشت زمان کم کم از یاد ها میروند. چراکه تمامی کسب و کارهای جدید با شروع کار خود، تبلیغات در فضای دیجیتال را نیز شروع کرده و رقابت اصلی خود را در این فضا انجام می دهند، و هر روز به سمت اهداف خود با آنچه در توان دارند و با آخرین سرعت حرکت می کنند .طراحی یک سایت برای کسب و کار خود، اولین قدمی است که در این رقابت سخت باید برداشت. کاریر وظیفه دارد تا نگرانی شما را در این حوزه برطرف کرده و بهترین راه را به شما نمایش دهد.

هزینه و زمان طراحی سایت

تمام تلاش ما در کاریر این است که سفارش مشتری را در کمترین زمان ممکن بعد از بر طرف کردن تمام مشکلات برنامه نویسی و استفاده از تمام بخش های سایت طراحی شده، در اختیار او قرار دهیم. بدیهی است که ما هیچ وقت کیفیت طراحی را فدای سرعت انجام پروژه نمی کنیم، چرا که نه تنها مشتری از ما راضی نخواهد بود بلکه برای اعتبار و اعتمادی که تا کنون بدست آورده ایم، ضرر غیر قابل جبرانی خواهد داشت .

هیچ گاه نمی توان به صورت کلی زمان طراحی سایت را بیان کرد مگر اینکه طی نشست هایی نیاز مشتری به صورت کامل بررسی شده باشد.

راجع به هزینه طراحی سایت نیز نمی توان قیمتی را اعلام کرد چرا که در انواع کاربرد ها مانند فروشگاه یا سازمان، ممکن است ویژگی های متفاوت و جدیدی درخواست شده باشد، که متعاقبا قیمت پروژه را تغییر می دهد.

نمونه کار طراحی سایت

  • طراحی سایت فروشگاه چسب آلان
  • طراحی سایت فروشگاهی موبایل مهیار
  • hcclub
  • طراحی سایت هتل بوتیک ارسی
  • طراحی سایت فروشگاه آنلاین سفارش مهر سرمد
  • طراحی سایت شرکت آرکاپاک تابان
همین حالا اقدام کن !!!